Jazykový pobyt na škole

EC BRIGHTON

Základné údaje

od 18 rokov
začína každý
pondelok
20 lekcií
týždenne
moderná
škola
apartmán alebo
hostiteľská rodina
vlastné stravovanie
alebo polpenzia

Charakteristika

zameranie
na komunikáciu
noví priatelia
z celého sveta
voľnočasové
aktivity
spomienky
na celý život
letiskový
transfer
certifikát

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Brighton je Londýn pri mori

Brighton je živé, atraktívne, príjemne a moderné prímorské mesto, ktoré sa preslávilo, či už jeho kultúrnym dedičstvom, alebo rušným životným štýlom. História a moderné mesto sú doslova v kontraste a preto Brighton určite patrí na list top destinácii, čo sa týka jazykových pobytov.

Brighton je Londýn pri mori!

 

• prímorská destinácia
• ubytovanie v rezidencii
• kozmopolitné a zábavné mesto
• atrakcie, festivaly, koncerty a výlety
• Brighton má najviac slnečných dní v roku v UK

Brighton sa nachádza iba hodinu od Londýna s dobrou dostupnosťou priamo z letiska, či centra Londýna. Brighton sa pýši najlepším počasím v rámci Anglicka. Z Brightonu nie je ďaleko na útesy Seven Sisters či do neďalekých miest ako je Eastbourne či Bournemouth. Chuť na Londýnske atrakcie sa dá uhasiť jednodňovým výletom vlakom priamo do centra Londýna. Cesta vlakom netrvá viac ako 60 minút , čo umocňuje atraktívnosť mesta aj pre Londýnčanov. Lístok nie je drahý a keď si plánujete svoj výlet do Londýna v predstihu  a prispôsobíte sa aj časovo tak určite nakúpite aj pod 20 libier. Stačí nasadnúť na vlak a vydať sa za dobrodružstvom…

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• Certifikát

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Specialized English

viac možností kurzov
na požiadanie

Škola

Škola zábavnou formou, ktorá ťa bude baviť!

Štúdiom na škole EC English – Brighton sa pripojíte ku malej priateľskej komunite študentov a zamestnancov, ktorí vás svojim pozitívnym a zodpovedným prístupom budú hnať k dosiahnutiu tých najlepších výsledkov. Moderné sylaby, akreditované výukové metódy a všeobecne známe efektívne metódy sú garantom dosiahnutia cieľov v cudzom jazyku.Sieť našich škôl je jednoznačne elita v jazykovom vzdelávaní.

Ubytovanie

Bývanie v zdieľanom apartmáne

FromGlobe dlhodobo presadzuje ubytovanie v rezidencii nakoľko rezidencie spĺňajú základné očakávania študenta a je to všeobecne kvalitný a uznávaný spôsob ubytovania. Naša rezidencia sa nachádza iba 15 minút pešo od školy, študent teda nepotrebuje využiť mestskú dopravu. Štandardne je ubytovanie koncipované bez stravy, no v rezidencii sú kuchynky, kde je možné si jedlo pripraviť. Študenti však radi spoznávajú Britskú a zahraničnú kuchňu a preto využívajú miestne reštaurácie, bistrá a obchody, kde si vedia kúpiť už hotové jedlo.

Aktivity a výlety

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

Voľný čas je samozrejme možné si zariadiť plne podľa seba, alebo sa nechať inšpirovať samotnou školou. Na recepcii je vždy zverejňovaný rozpis voľnočasových aktivít a výletov pre aktuálny týždeň. Dané aktivity a výlety sa každý týždeň obmieňajú pre pestrosť celého programu. Na akýkoľvek program je možné sa prihlásiť podľa vlastného výberu. Niektoré sú zadarmo, niektoré za menšie poplatky od 10 do 25 GBP. Jedná sa o skvelý spôsob ako spoznať miestnu kultúru, nových priateľov a zažiť kopec zábavy.

Ako sa dostať na jazykový pobyt?

Daj nám o sebe vedieť, tento krok je úplne nezáväzný.

web fb
web insta
web twitter
web linkedin