Plná penzia

Doplnenie energie zastrešuje chutná univerzitná kuchyňa, ktorá študentom poskytuje plné penziu na campuse. Írsko nemá výraznú kuchyňu, preto veľa jedál je prebraných práve z Anglicka.

Moderné ubytovanie

Historický campus s moderným ubytovaním, to je to, čo ste chceli počuť, je to tak… Náš severný campus poskytuje „state of art“ ubytovanie v jednoposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

TOP Univerzita v Írsku 2022

Maynooth University bola ocenená ako najrýchlejšie rastúca moderná univerita, ktorá poskytuje študentom kvalitné vzdelanie a kultúrne vyžitie.

Súkromný Študentský Apartmán

Ubytovanie je riešené v jednoposteľovej internátnej izbe s vlastnou kúpeľnou, poskytuje študentom dostatočný komfort a súkromie.  Skupina Slovenských študentov je ubytovaná v rámci možností blízko seba, na jednom poschodí, na rovnakej chodbe, podobne ako študenti z iných krajín a tak majú možnosť komunikovať medzi sebou. Nadštandardné ubytovanie v krásnom modernom campuse poskytuje študentom príjemné a bezpečné ubytovanie iba na skok od školských priestorov. Na campuse študent nájde aj občerstvenie a obchod, ako aj kaviareň a športoviská, všetko na dosah…