Jazykový kurz

• 20 lekcií angličtiny týždenne
• 5 voliteľných lekcií namiesto 2 aktivít – Apollo Focus

Kurzy prebiehajú záživnou formou a študenti cvičia najmä komunikáciu v praxi spoločne so skupinou.  20 lekcií týždenne na základe zig-zag rozvrhu určí ktorý týždeň bude študent mať lekcie doobeda a kedy poobede. Na začiatku kurzu každý študent  absolvuje test a je na základe výsledkov zaradený do medzinárodnej skupiny študentov s rovnakým levelom. Študenti si môžu k základným lekciám pridať 5 lekcií workshopov, namiesto 2 aktivít.
• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktívne lekcie
• Certifikát

Škola

Naša partnesrká škola sa stala výhercom v posledných päť po sebe idúcich rokoch, kde získala ocenenie „Star Junior Programme for under 18s“ čo je najlepšie možné umiestnenie v kategórii juniorov a odrzkadľuje kvalitu a prepracovanosť každého aspektu jazykového pobytu na našom campuse. Apollo Languace centre neposkytuje vzdelanie len v Dubline, ale aj na krásnom campuse University College v Corku a University of Limerick, ktoré možno v budúcnosti uvidíte aj v našej ponuke. Campusy poskytujú výuku, stravovanie, aktivity a ubytovanie pod jednou strechou a takto eliminujú zbytočné cestovanie medzi školou a ubytovaním…

Maynooth Campus je lokalizovaný iba 30 minút od centrálneho Dublinu v malebnom mestečku Maynooth s 8500 obyvateľmi, iba 5 minút od centra mesta. Tento historicko-moderný campus je spleťou histórie a technologického rozvoja a poskytuje kontrast Írskej histórie prepletenej modernými prvkami, ktoré spoločne tvoria naturálnu symbiózu atraktívneho a funkčeného campusu. Športovcov určite poteší športová hala a kryté tenisové kurty ako aj tanečné štúdia, ktoré sú využívané najmä za nepriaznivého počasia. Priestranné vonkajšie športoviská, futbalový či hokejový areál sú pripravené na rivalské družstvá, aby si na nich zmerali sily.

Írsko – Dublin

Írsko bolo kedysi slávne nie len kvôli svojej zaujímavej kultúre a dobrosrdečnosti, ale aj nepriaznivému a daždivému počasiu. Počas posledných rokov sa však aj Íri tešia z teplého a slnka, ktoré im svieti a zohrieva ostrov už od Mája až do Októbra. Írsko v lete má vo väčšine dobré, teplé slnečné počasie čo dokonca spôsobuje nedostatok vody v letných mesiacoch, či požiare. Írsko je vyhľadávanou turistickou destináciou, pretože poskytuje pohľad na spleť moderného sveta s úctou k prírode a pamiatkám. Dychberúce scenérie, útesy, rybárke dedinky, starobilé monastery, ale aj prepracované múzea, atrakcie a veľmi dobre pripravené turistické zázemie z Írska robia destináciu, ktorá je na vrchole cestovateľkého „wish listu“ nejedného cestovateľa. Po návšteve Írska a jeho prírodných a kultúrnych pamiatok určite zmeníte názor na to, ako si má krajina svoje bohatstvo chrániť a zveľaďovať ho, lebo Írsku to ide naozaj ukážkovo.

Dublin je moderné, kozmopolitné mesto, ktoré je domovom mnohých kultúr a jazykov. Nakoľko Dublin patrí podobne ako Londýn k mestám, kde sídlia medzinárodné korporácie ako Meta-Facebook, Google, Yahoo, Amazon a poskytujú atraktívne pracovné pozície toto mesto je vyhľadávaným najmä medzi mladými profesionálmi. Dublin Vás uchváti pulzujúcim mestkým životom, plným Írskej kultúry, koncertov, atrakcií a pamiatok. Poskytuje nie len zastavané ulice, ale aj farebné mestké parky, ako napríklad Phoenix park, ktorý je s rozlohou 707 hektárov jednýcm z najväčších mestkých parkov v Európe. Z Dublinu sa presuniete len za pár minút do scénických rybárskych dediniek v okolí historických hradov, kde sa natáčalo mnoho filmov, či na krásne pieskové pláže kde sa dá aj okúpať. Dublin má proste všetko, treba ho spoznať a možno sa Vám tak zapáči, že tam ostanete tak ako tisícky mladých ľudí za posledné desaťročie.