Raňajky

Dni na jazykovom pobyte sú dlhé a vyžadujú množstvo energie, tú ti dodajú spoločné raňajky priamo na campuse. Stačí len prejsť z izby cez dvor, kde sadáš za stôl vo vlastnej kantíne campusu.

Obed a večera

Počas obeda ťa čaká viacero jedál na výber, kuchyňa je skvelá, chutná a porcie dostatočne veľké. Kompletné stravovanie vo forme plnej penzie je súčasťou juniorského balíčka.

Nákupy

Iba 7 minút od campusu sa nachdáza dokonale vybavený Green’s Supermarket, ktorý poslúži k nákupu všetkých potrebných potravín, vody, alebo čohokoľvek čo si zažiadaš.

Študentský Apartmán Standard

Ubytovanie na campuse je ideálnou formou pre mladých ľudí, ktorí majú radi všetko doslova „pod nosom“. Veď kto by nechcel bývať len pár krokov od triedy, to je snáď snom každého mladého človeka. Na našom campuse je cesta do školy krátka a krásna. Ubytovanie v apartmánoch spĺňa študentský štandard, v 3-4 izbových apartmánoch, v 3 posteľových izbách s dvomi kúpeľňami. Štandardné juniorské apartmány zo zdravotných dôvodov nie sú klimatizované, vzhľadom na stravovanie v reštaurácii campusu sú vybavené iba jednoduchou kuchynkou a chladničkou.