Jazykový kurz

• 20 lekcií angličtiny týždenne
• 4 lekcie denne

Kurzy prebiehajú hravou a záživnou formou. Žiadne tradičné metódy ako u nás, ale praktické tematické cvičenia, simulujúce reálne životné situácie. Na začiatku kurzu absolvuješ vstupný test, na základe ktorého ťa škola zaradí do adekvátnej skupiny. Na konci kurzu získavaš medzinárodne uznávaný certifikát s dosiahnutou úrovňou.
• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktívne lekcie
• Certifikát

Škola

Historický komplex s pohodlím ako nikde inde na Malte, so všetkým na jednom mieste. Škola sa nachádza v príjemnom a kľudnom prostredí v štvrti Pembroke, ktorá je známa svojou lukratívnou polohou a najzelenším miestom na Malte. Aj napriek tomu, hlavné študentské centrum diania a zábavy – Paceville, je vzdialený iba príjemných 15 minút pešo. V blízkom okolí campusu sú kaviarne, supermarket a všetko potrebné.
Načo sa tlačiť v škole, ktorá je uprostred hlučného centra St.Julians, keď môžeš študovať v prostredí prispôsobenom na štúdium s komplexným vybavením a keď budeš mať chuť na nákupy, zábavu a ruch tak si tam za pár minút. Campus je miesto, kde nájdeš všetko pokope – triedy, ubytovanie, stravovacie priestory, športoviská či dokonca veľký bazén kde sa kedykoľvek, až do neskorého večera môžeš ochladiť.

Malta

Teplé more brúsi Maltské pobrežia, kým davy študentov brúsia ulice Malty. Leto na Malte je to naj čo môžeš zažiť, práve preto je tak obľúbená. Je to ostrov s najväčšou koncentráciou medzinárodných študentov na svete. Stretneš tu nových kamošov z celého sveta, spoznáš iné kultúry a naučíš sa angličtinu bez bolesti hlavy. Oddaj sa zážitkom, štúdiu a azúrovo modrej vode kde sa schladíš počas horúcich letných dní.
Miesto ako stvorené na jazykový pobyt, kde spojíš príjemné s užitočným. Množstvo zábavy, nových priateľov z celého sveta a popri tom všetkom sa na teba lepí angličtina v reálnom svete a z každej strany. Krásny campus, kde je úplne všetko, čo si môžeš želať. Bazén, volejbalové ihrisko, reštaurácia, bar, lehátka a slnečníky. SC campus je proste to najlepšie miesto na prelomenie bariér, kde angličtinu dostaneš doslova pod kožu.