Cestuj 
študuj a spoznávaj

Jazykové pobyty sú kurzy angličtiny na zahraničných jazykových školách, ktoré Vám ukážu cestu ako efektívne využívať jazyk v praxi. Na pobyte prelomíte ľady, začnete komunikovať po anglicky a žačnete lepšie rozumieť. Anglicky hovoriace prostredie je najlepšia cesta na zlepšenie jazyka, popri spoznávaní destinácie. Uč sa angličtinu rýchlejšie a efektívnejšie než kedykoľvek pred tým, na našich jazykových školách po celom svete.

KATALÓG ZADARMO

Vyber si presne pre teba

Paragraph. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur id suscipit ex. Suspendisse rhoncus laoreet purus quis elementum. Phasellus sed efficitur dolor, et ultricies sapien. Quisque fringilla sit amet dolor commodo efficitur. Aliquam et sem odio. In ullamcorper nisi nunc, et molestie ipsum iaculis sit amet.

Žiaci a študenti

od 8 do 20 rokov

Mám záujem

Študenti a dospelí

od 18 rokov

Mám záujem

Dospelí a rodiny

od 30 rokov

Mám záujem

Pre firmy

neobmedzené

Mám záujem

Discover Our University

Anglicky rozprávaš nie len v škole ale aj v bežnom živote, či už v práci, alebo na dovolenke. čo je veľkým Rozdielom medzi kurzom doma a v zahraničí je to, že si vyskúšaš komunikáciu  v praxi.

Zaži jazyk a spoznaj ľuďí s rovnakými záujmami z každého kúta sveta. Nahliadni do inej kultúry a urob si priateľov z cudzích krajín. Využiješ to čo prostredie ponúka a to su aj noví kamaráti a známi.

Tie najlepšie destinácie

ec Malta

Malta je drobný, slnečný a historický ostrov s približne 400 tisíc obyvateľmi, kam ročne cestuje takmer 2 milióny študentov z celého sveta za štúdiom angličtiny a nikdy nekončiacou zábavou. To z ostrova činí mekku jazykového vzdelávania a vzrušujúceho študentského života.

Viac informácii

ec Londýn

Rezervovať

ec Cambridge

Chcem študovať

ec New York

Viac informácii

250

Naše mestá

+23k

Spokojných žiakov

24

Štátov

122

Spokojných firiem

Adresa kancelárie

Černiševského 10
851 01 Bratislava
Slovenská Republika

+421 949 443 887

info@fromglobe.com

Make a positive impact on society

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

Follow Us

The educational and transferrable skills you pick up at university will lead you into making a more positive impact on society and the economy. Having a credited degree means that you are knowledgeable in a certain area or field, knowledge which can be put forward to benefit society.

The Education World team, including a network of skilled content providers, have maintained this free resource for educators since 1996. In order to keep the site free, Education World is funded by corporate sponsors and advertisers. The site is also part of The Educator's Network, which simplifies educator-targeted media buying and offers efficient, optimized campaigns across multiple teacher sites via a single point of contact.