Základné údaje

od 18 rokov

začína každý
pondelok

20 lekcií
týždenne

moderná
škola

ubytovanie
v apartmáne

vlastné
stravovanie

Charakteristika

zameranie
na komunikáciu

noví priatelia
z celého sveta

voľnočasové
aktivity

spomienky
na celý život

letiskový
transfer

certifikát

Podrobný popis

Maltu budeš milovať

Takmer 2 milióny, to je počet študentov z celého sveta, čo ročne navštívia tento malý historický ostrov, zalievaný slnkom a azúrovým morom. To počas leta činí z Malty miesto s najvyššou koncentráciou mladých študentov na svete. Je to ostrov kde musíš byť aj ty.

Nenechaj si ujsť leto na Malte!

• zaži jazyk naplno
• slnko, more a výlety
• študenti z celého sveta
• uži si leto ako nikdy pred tým
• potápanie, párty na lodi a modrá lagúna

Miesto ako stvorené, pre spojenie praktického s užitočným. Množstvo zábavy, výletov, atrakcií a podujatí, kroré ťa nenechajú chladnúť na mieste, ale naopak zovrú v tebe krv a prinútia ťa, si slenčný ostrov vychutnať plnými dúškami.

Tento ostrov je jedno veľké „open air“ múzeum kde sa história zlieva s moderným svetom a tvorí neodolateľný kontrast moderného sveta s impozantným ostrovom plným histórie. Obchody, štýlové suvenírove stánky, lokálne bary a jedálňe, pouličný umelci či nedeľné tanečné turné na námestí je niečo čo ťa nabudí a prinúti „speakovať“. Destinácia kde sa rozhovorí každý, kto je spoločenský a rád spoznáva svet a nových ľudí.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• Certifikát

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Specialized English

viac možností kurzov
na požiadanie

Škola

Škola zábavnou formou, ktorá ťa bude baviť!

Škola ACE patrí k najmodernejším na Malte. Nachádza sa v Paceville priamo na Bay Street v centre diania študentského života v modernej budove Bay Street Complex na 4. poschodí. Priateľská recepcia, vždy ochotná pomôcť a poradiť, či večne otvorené dvere do všetkých kancelárií dotvárajú skvelú atmosféru každodenného štúdia. Presvetlené a moderne vybavené učebne s interaktívnymi tabuľami prispejú k celkovému progresu pri štúdiu angličtiny.

Ubytovanie

Bývanie v zdieľanom apartmáne

Organizácia ACE pre skvalitnenie svojich služieb prináša 23 vlastných apartmánov rady Superior. Nachádzajú sa zvyčajne 5 až 15 minút chôdze od školy. Jedná sa o zdieľané študentské apartmány, plne vybavené kuchyňou, kúpeľňou, spoločenskou miestnosťou a tromi či štyrmi dvojposteľovými zdieľanými izbami. Aj keď sa sem v podstate chodí iba prespať, už na apartmáne je teda veľmi jednoduché spoznať prvých medzinárodných študentov zo zvyšku sveta. WiFi, uteráky, posteľné povlečenie či fén na vlasy je súčasťou zariadenia. K udržiavaniu poriadku a čistoty prispieva upratovací servis raz týždenne.

Aktivity a výlety

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

Voľný čas je samozrejme možné si zariadiť plne podľa seba, alebo sa nechať inšpirovať samotnou školou. Na recepcii je vždy zverejňovaný rozpis voľnočasových aktivít a výletov pre aktuálny týždeň. Dané aktivity a výlety sa každý týždeň obmieňajú pre pestrosť celého programu. Na akýkoľvek program je možné sa prihlásiť podľa vlastného výberu. Niektoré sú zadarmo, niektoré za menšie poplatky od 5 do 15 €. Jedná sa o skvelý spôsob ako spoznať miestnu kultúru, nových priateľov a samozrejme zažiť kopec zábavy. Taktiež ide o druhotný spôsob v zlepšovaní si jazyka aj mimo kurzu, keďže spoločným kľúčom všetkých študentov je práve angličtina.

Ako sa dostať na jazykový pobyt?

Daj nám o sebe vedieť, tento krok je úplne nezáväzný.