Základné údaje

od 18 rokov
začína každý
pondelok
20 lekcií
týždenne
historická
škola
apartmán
v campuse
možnosti
stravovania

Charakteristika

zameranie
na komunikáciu
noví priatelia
z celého sveta
voľnočasové
aktivity
spomienky
na celý život
letiskový
transfer
certifikát

Podrobný popis

Maltu budeš milovať

Dovolenka a štúdium
na jednom mieste!

• destinácia 18+
• študenti a dospelí
• vhodná taktiež pre páry
• vhodné aj pre rodiny s deťmi
• možnosť aj samotného ubytovania

Malta svojimi historickými, ale zároveň aj modernými časťami dokáže zaujať nejedného dobrodruha. Neprinášame iba študijný pobyt, ale skúsenosť, nových priateľov a možnosť praktizovať anglický jazyk v teórii aj praxi. Ostrov ponúka obrovské množstvo dobrodružstva a zážitkov.

Tento jedinečný kampus sa nachádza v zelenej štvrti Malty a to ani nie 15 minút chôde od slávnej a nikdy nespiacej mestkej štvrte Paceville. Leto je obsadené predovšetkým deťmi a tínedžermi, jar a jeseň patrí dospelým.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• Moderné metódy
• Certifikát

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Specialized English
30 lekcií týždenne

Viac možností kurzov na požiadanie

Campus

Jedinečný Campus
pre dospelých!

Výhodou Campusu je, že nikam netreba cestovať, pretože všetko je na jednom mieste. Také prostredie je ako stvorené na jazykový pobyt pre dospelých študentov, profesionálov, podnikateľov a ľudí, ktorí potrebujú spojiť oddych so štúdiom a nabiť si baterky. Krásny Campus – jediný svojho druhu na Malte má vlastný bazén, volejbalové ihrisko, reštauráciu, bar, lehátka a slnečníky. V okolí sú kaviarne, supermarket a všetko potrebné je vzdialené len pár krokov.

Ubytovanie

Život priamo na Campuse

Je tou najideálnou formou nie len pre mladých ľudí, ktorí majú radi všetko doslova „pod nosom“ , alebo pre tých, ktorí sa chcú naplno venovať stúdiu a neriešiť presun po meste. Škola aj ubytovanie sa nachádza priamo v areáli Campusu.

Študentské apartmány Comfort

Ubytovanie v komfortných apartmánoch spĺňa všetky štandardy dospelého pracujúceho človeka, ktorý už má svoje nároky. K dispozícii sú 3 izbové (single/double room) apartmány s vlastnou kúpeľňou a kuchyňou na apartmáne. K udržiavaniu čistoty napomáha upratovací servis.

Študentské Apartmány Standard

Štandardné apartmány sú vhodné pre deti a mladých študentov, vybavené vlastnou kuchyňou a kúpeľnou na apartmáne, s tromi viac (2-3-4) posteľovými tromi izbami. Upratovací servis raz týždenne.

Stravovanie

Raňajky

Najlepšie miesto na raňajky je The Hub Caffe len pár krokov od vstupnej brány do Campusu. Nájdete tu mnoho typov zdravých aj sýtych raňajok za priateľské ceny. Káva, čaj a hlavne veľmi príjemná obsluha.

Obed a večera

Nikam nemusíš chodiť a stravuješ sa priamo v campuse. Kuchyňa je skvelá, chutná a porcie dostatočne veľké. Na výber je viacero jedál denne. Penziu je možné si vopred objednať za cenu 80 € týždenne obedy a 80 € týždenne večere.

Nákupy

Iba 7 minút od campusu sa nachdáza dokonale vybavený Green’s Supermarket, ktorý poslúži k nákupu všetkých potrebných potravín, alebo čohokoľvek čo si zažiadaš.

Aktivity

Škola zabezpečuje širokú ponuku voľnočasových aktivít a výletov. Je na každom, či využije ponuku školy a pridá sa k skupine, alebo si vytvorí vlastný program. Medzi celodenné výlety patria napríklad Best of Malta, Comino a Gozo Tour, Valletta, Mdina a iné. Taktiež tie najkrajšie pláže na severe, ako Riviera beach, Goldan bay, Paradise bay, alebo na Rumla beach na ostrove Gozo.

Voľnočasové aktivity sú ľubovoľné a dostupné pre každého. Je to napríklad Bowling, Paintball, Yoga, Vodné pólo, Box, Dance, Karaoke, Disco, Laser game, Hard Rock Café night, Movie night, Shoping, Aquarium Buggima, a mnoho ďalších.

Zoznam aktivít a výletov je vystavený na recepcii.
Výlety a aktivity sa každý týždeň obmieňajú.

sc malta 24

Ako sa dostať na jazykový pobyt?

Daj nám o sebe vedieť, tento krok je úplne nezáväzný.