Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt na škole

Oxford International
LONDÝN

Základné údaje

Vek

od 18 rokov

Termín

každý pondelok

Angličtina

20 lekcií týždenne

Škola

moderná

Ubytovanie

v rodine

Stravovanie

polpenzia

Charakteristika pobytu

Komunikácia

používanie jazyka v praxi

Priateľstvá

noví priatelia z celého sveta

Zábava

voľnočasové aktivity

Zážitky

spomienky na celý život

Transfer

letiskový transfer k dispozícii

Certifikát

s dosiahnutou úrovňou

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Neopakovateľný Greenwich

Greenwich je východnou „vstupnou bránou“ do Londýna a nepochybne ho všetci poznajú. Práve tu totiž nájdete miesto, ktorým prechádza Prime Meridian (nultý poludník), podľa ktorého sa nastavujú hodiny po celom svete.

Tradičná Londýnska štvrť

 

• zelená časť londýna
• originálne Britské budovy
• centrálna poloha a skvelý prístup
• historická štvrť londýna známa z TV
• tradičné anglické kaviarne a obchodíky

V tunajšej kráľovskéj hvezdárni môžete navštíviť zaujímavú výstavu o čase a astronómii. Na čo sa ale väčšina turistov teší najviac, je možnosť postaviť sa jednou nohou na západnú a druhou na východnú pologuľu – teda obkročmo cez nultý poludník. Z hvezdárne je navyše krásny výhľad na Canary Wharf, moderné mrakodrapovú štvrť do ktorej sa určite oplatí tíež zablúdiť.

Dominantnou stavbou je tiež bezpochyby Royal Naval College, ktorá je ďalším klenotom tohoto distriktu.  Barokový komplex bol síce pôvodne postavený ako kráľovský palác, nakoniec sa ale stal nemocnicou. Dnes v tejto impozatnej budove sídli Greenwičská univerzita a Trinity College of Music.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• Certifikát

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Specialized English

viac možností kurzov
na požiadanie

Škola

Škola na nultom poludníku

Škola v Londýnskom Greenwich má jedinečnú polohu v historickej oblasti „Royal Borough of Greenwich“ Vďaka dobrej dostupnosti do centra Londýna vzdialenému iba 10 minút jazdy vlakom môžu naši študenti jednoducho navštíviť mestké atrakcie preskúmať mesto a zároveň študovať v krásnom prostredí mimo davov a hluku. Okrem dobrej polohy študenti určite odcenia aj skvelý a profesionálny prístup pedagógov, ktorým záleží na tom, aby ste brány škôl opustili s tým , že pre vás urobili maximum.

Ubytovanie

Ubytovanie v tradičnej rodine 

Oxford International Greenwich Vám ponúka na výber z niekoľkých typov ubytovania. Ak sa chcete zaradiť do typického Britského prostredia a zažiť to čo je pre Angličanov každodenná realita tak hostiteľská rodina je pre Vás to práve. Ak však máte radi mestký ruch, spoznávate ľudí z celého sveta, svoje útočisko ti poskytne jedna z našich rezidencií. V hostiteľských rodinách je možnosť pol penzie, alebo plnej penzie. Všetky rezidenciu sú bez stravy, no poskytujú plne vybavené kuchyne.

Aktivity a výlety

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

Voľný čas je samozrejme možné si zariadiť plne podľa seba, alebo sa nechať inšpirovať samotnou školou. Na recepcii je vždy zverejňovaný rozpis voľnočasových aktivít a výletov pre aktuálny týždeň. Dané aktivity a výlety sa každý týždeň obmieňajú pre pestrosť celého programu. Na akýkoľvek program je možné sa prihlásiť podľa vlastného výberu. Niektoré sú zadarmo, iné sa platia. Jedná sa o skvelý spôsob ako spoznať miestnu kultúru, nových priateľov a samozrejme zažiť kopec zábavy.

Videogaléria

Tour de school

Greenwich distrikt

Čo si o škole myslia absolventi

Prečo študovať v Londýne

Podobné destinácie